نرم‌افزار AutoCAD Land یا Civil 3D ابزاری مناسب برای حل و رفع مشکلات مهندسین عمران در زمینه نقشه‌برداری، طراحی و تحلیل پروژه‌های بزرگ است. با استفاده از Auto CAD Land کاربران می‌توانند تمامی داده‌ها را در پروژه‌های توسعه اراضی، ایجاد، حفظ، ارائه و تجزیه و تحلیل کنند. این نرم‌افزار شما را قادر می‌سازد تا به صورت خودکار امور مهندسی عمرانی را در اختیار داشته باشید و ویژگی‌های ابزاری ایجاد شده در سازه‌ها را حفظ نمایید.

معرفی دوره

نرم‌افزار AutoCAD Land یا Civil 3D ابزاری مناسب برای حل و رفع مشکلات مهندسین عمران در زمینه نقشه‌برداری، طراحی و تحلیل پروژه‌های بزرگ است. با استفاده از Auto CAD Land کاربران می‌توانند تمامی داده‌ها را در پروژه‌های توسعه اراضی، ایجاد، حفظ، ارائه و تجزیه و تحلیل کنند. این نرم‌افزار شما را قادر می‌سازد تا به صورت خودکار امور مهندسی عمرانی را در اختیار داشته باشید و ویژگی‌های ابزاری ایجاد شده در سازه‌ها را حفظ نمایید. از جمله قابیلیت‌های این نرم‌افزار این است که کلیه محاسبات، همزمان با طراحی و ترسیم آپدیت می‌گردند و به عبارتی کلیه المان‌های داخل پروژه به صورت داینامیک با همدیگر در تعامل مستقیم و پیوسته می‌شوند. علاوه بر این، این نرم‌افزار قابلیت عملکرد کار گروهی برای یک تیم مهندسی را فراهم می‌سازد و به آنها این امکان را می‌دهد که در تمامی مراحل پیشرفت فازهای یک پروژه، مستندات و طرح‌ها را نیز یکسان و هماهنگ پیش ببرند. طرح نهایی Civil 3D مجموعه‌ای کامل از ابزارهای پیشرفته جهت ایجاد تجسمی سه بعدی از محیط پروژه دارد، که به مهندسین کمک می‌کنند تا ارتباطی بهتر و شفافتر با هدف پروژه برقرار کنند. با توجه به کاربرد گستره نرم‌افزار در صنایع هیدورلوژی و صنعت حمل و نقل، و همچنین قابلیت‌های ویژه آن در حیطه‌های طراحی، نقشه‌کشی، نقشه‌برداری در مهندسی عمران، لزوم شرکت در دوره آموزشی نرم‌افزار AutoCAD Land کاملا روشن است.

اهداف دوره

به عنوان جامع‌ترين و كامل‌ترين نرم‌افزارهای موجود در زمينه علوم نقشه‌برداری و عمران، مي‌تواند نقطه قدرتی باشد برای كسانی كه در اين زمينه‌ها مشغول به كار هستند و در كارهای طراحی و ترسيم بسيار سودمند خواهد بود.

محتوای دوره

  • كليات
  • تعريف پروژه، ايجاد Drawing و حل پيمايش
  • ورود داده‌ها به پايگاه داده، گروه‌بندی،لايه‌بندی
  • تعريف رويه، مثلث‌بندی، منحنی ميزان
  • برچسب‌گذاری و حذف برچسب، انطباق مميز ارتفاع نقطه بر Node نقطه
  • تقسيم‌بندی منطقه بر اساس شيب
  • ترسيم پروفيل طولی، خط پروژه، پروفيل تيپ و مقطع عرضی
  • محاسبه حجم عمليات خاكی

شرایط شرکت کنندگان

مهندسین عمران، مهندسین نقشه‌بردار، نقشه‌کش‌ها و طراحان

مدت دوره

24 ساعت

قیمت دوره

450000 تومان