دوره آموزشی طراحی و توسعه وب PHP و MySQL با هدف ارائه آموزش های لازم به علاقمندان طراحی و توسعه وب طراحی گردیده است و شرکت کنندگان در پایان این دوره خواهد توانست انواع وب سایت های حرفه ای که با بانک اطلاعاتی در ارتباط هستند را طراحی و توسعه نمایند.

معرفی دوره

دوره آموزشی طراحی و توسعه وب PHP و MySQL با هدف ارائه آموزش های لازم به علاقمندان طراحی و توسعه وب طراحی گردیده است و شرکت کنندگان در پایان این دوره خواهد توانست انواع وب سایت های حرفه ای که با بانک اطلاعاتی در ارتباط هستند را طراحی و توسعه نمایند. این دوره کاملا به صورت کاربردی ارائه خواهد شد و نیاز به دانش اولیه خاصی در زمینه طراحی وب ندارد. از ویژگی های متمایز و بارز این دوره، آمادگی کامل فارغ التحصیلان این دوره برای انجام پروژه های حرفه ای و جذب شدن در بازار کار است.

اهداف دوره

  • طراحی و توسعه انواع وبسایت های حرفه ای

محتوای دوره

سرفصلهای دوره آموزشی طراحی و توسعه وب PHP و MySQL عبارتند از:

·         آموزش HTML 5

·         آموزش CSS 3

·         مروری بر جاوا اسکریپت و JQuery

·         آموزش کاربردی نرم افزار دریم ویور (Dreamweaver)

·         ایجاد وب سایتهای واکنش گرا (Responsive) با استفاده از فریم ورک Bootstrap

·         مباحث مقدماتی PHP

·         بانک اطلاعاتی و MySQL

·         مباحث پیشرفته PHP

·         اجرای پروژه عملی با استفاده از مطالب آموزش داده شده.

شرایط شرکت کنندگان

شرکت در این دوره کاربردی و حرفه ای، که برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر و فناوری اطلاعات طراحی شده است را به کلیه علاقمندان به طراحی و توسعه وب سایت پیشنهاد می نمائیم. همانطور که گفته شد این دوره نیاز به پیش نیاز خاصی نداشته و داوطلبان با هر سطحی می توانند از مطالب این دوره استفاده نمایند.

مدت دوره

54 ساعت

قیمت دوره

900000 تومان