عنوان  دوره
مدرس دوره
توضیحات دوره
 
    دوره داشبوردهای مدیریت در اکسل مهندس شهبازی   داشبوردها از مفاهیم بسیار کاربردی در شرکت ها مخصوصا در تهیه گزارش ها برای رده های مدیریت میانی و ارشد هستند. اما برای ساخت یک داشبورد شما نیاز دارید با بسیاری از ابزار اکسل آشنا باشید تا بتوانید بر اساس نیازهای خود گزارش مورد نظر را تهیه کنید. پس با یادگیری اکسل با هدف ساخت داشبورد، شما با بسیاری از ابزار اکسل کار خواهید کرد و جهش فوق العاده ای در کار با اکسل پیدا خواهید می کنید!  
    دوره power bi دکتر توکلی در این دوره آموزش کاربردی و متناسب با نیاز سازمان‌های ایرانی براساس مشارکت شرکت‌کنندگان و حل مثال و برگزاری کارگاه با Power BI صورت می‌گیرد.
    دوره تیم ورک دکتر محقق راد

کسب بهترین نتایج در سازمان‌ها به واسطه انجام فعالیت‌های تیمی ممکن می‌شود. کارتیمی باعث ترویج خلاقیت، حل بهتر مشکلات، ایجاد انگیزه در افراد و ارتقای بهره‌وری می‌شود. از طرفی چالش هایی در تیم سازی وجود دارد. افراد سلایق، اخلاق و امیال متفاوتی دارند. 

    دوره مدیریت انبارداری دکتر قانع به منظور تعیین موجودی واقعی و رفع هرگونه اختلافات احتمالی مابین موجودی فیزیکی انبارها و اطلاعات مربوطه به این موجودی ها در سوابق سیستم پیوسته و یکنواخت کالا شمارش و بازرسی موجودی ها در انبارهای شرکت ها / مدیریت ها طبق این روش انجام خواهدگرفت. همچنین موارد بررسی و رسیدگی به علل و عوامل چگونگی ایجاد اختلاف و رسیدگی به اسناد و ریشه یابی آنها (سندرسی) و انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از بروز و یا تکرار اشتباهات و اختلافات و نهایتاً انجام تعدیلات لازم برای رفع اختلاف و تهیه گزارش جهت مدیریت های ذیربط می بایست طبق این دستور العمل انجام پذیرد.
    دوره بازاریابی و فروش دکتر محقق راد امروزه بازاریابی ، به عنوان مهمترین عملکرد هر سازمان شناخته می شود؛ بدون فعالیت های بازاریابی مؤثر، تلاش های  دیگر سازمان عملا بی نتیجه  می ماند . زیرا از یک سو سازمان  نیازهای مشتری، شرایط بازار و تحولات آن را نمی داند و از سوی دیگر مشتری نیز محصولات سازمان را نمی شناسد و به خدمات آن  دسترسی ندارد. موفقیت سازمان به توانایی فروش بالا بستگی دارد که این نیز مستلزم داشتن دانش در مورد بازارها، تحقیقات بازار، کانال های توزیع، استراتژی های بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی، استراتژی های قیمت گذاری و دیگر مسائل است
    دوره زبان دکتر ملکی

امروزه به روزترین مقالات و تحقیقات دنیا در اکثر زمینه‌ها از پزشکی و روانشناسی گرفته تا رشته‌های مهندسی به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند و کارکنان شما با یادگیری زبان انگلیسی به گنجینه‌ای بی حد و حصر از اطلاعاتی دست می‌یابند که یقینا یکی از مولفه‌های تمایز و کیفیت شرکت شما خواهند بود.
برای یادگیری منظم و با کیفیت زبان انگلیسی کارکنان شما نیازمند برنامه‌ریزی و زمان‌بندی هستند. دوره زبان انگلیسی شرکت‌ها و سازمان‌ها با برنامه‌ریزی منظم در کوتاه‌ترین زمان به شما کمک می‌کند که کارکنانتان را به سطح مشخصی از زبان انگلیسی که نیاز دارید برسانید.

    دوره مهارتهای زندگی دکتر فتوت مهارت های زندگی، رفتارهایی هستند که افراد را قادر می سازد تا با خواسته ها و چالش های زندگی سازگار شده و با آنها به طور مؤثر مواجه شوند. تحقیقی در سال 2012 انجام شد که نشان داد زمانیکه مهارت های زندگی آموخته شوند، افراد رشد روانشناختی مثبت و تندرستی جسمی/روحی مطلوبی را تجربه می کنند. هم چنین یادگیری مهارت های زندگی برای کسب و کار هم می توانند مفید باشند.