پس از اتمام دوره و اطمینان از نمره قبولی می توانید در سایت شرکت نوین پارسیان از طریق سامانه ثبت نام فرموده و درخواست گواهینامه خود را بدهید . در صورت تکمیل مدارک شما ( فایل عکس ، اطلاعات کامل فردی و … ) پیامکی بدست شما می رسد که درآن تاریخ تحویل گواهینامه ذکر شده است.

با مراجعه به دفتر شرکت نوین پارسیان و اخذ مدارک رسمی موسسه در هر دارالترجمه ای قادر به ترجمه خواهید بود، ضمناً در صورت دریافت گواهینامه به زبان انگلیسی نیازی به ترجمه و صرف هزینه دارالترجمه نخواهید داشت.

گواهینامه شرکت نوین پارسیان ممهور به تائید وزارت علوم بوده و این بدان معنی است که بزرگترین سازمان بانی دانش در کشور آنرا تائید می نماید. و پس از ترجمه در برخی دانشگاه های خارجی دیده شده است که بعنوان دروس پاس شده می توان از آن استفاده کرد.

موسسه آموزش عالی آزاد شرکت نوین پارسیان دوره هایی در شاخه های فنی و مهندسی در خصوص رشته های مکانیک، مهندسی شیمی ، مهندسی piping ، تجهیزات ثابت و دوار ، تاسیسات و تهویه مطبوع ، کشاورزی، حقوق، رباتیک، نفت و گاز و پتروشیمی، نقشه برداری، آب و فاضلاب و هیدرولوژی، صنایع و کنترل پروژه، مالی و حسابداری، روابط عمومی، پژوهشگری، روانشناسی، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، معماری و دکوراسیون داخلی، برق و ابزار دقیق ، عمران، جوش ، صنایع و مدیریت برگزار می نماید که هر کدام از این دپارتمان ها شامل دوره هایی مرتبط با رشته های فوق می باشند.

با مراجعه به لینک ثبت نام انلاین هر درس در بخش توضیحات مشخص شده است.

با مراجعه به صفحه اصلی سایت لینک تقویم آموزشی را می توان دریافت نمود

کلاس ها به دو صورت فشرده و عادی برگزار میگردد. فشرده ها معمولا به مدت 24 ساعت چهارشنبه الی جمعه ساعت 9 صبح الی 17 و گاهی هم دوره فشرده 16 ساعت برگزار می شود. دوره های عادی هم یا در طول هفته از ساعت 17 الی 21 و یا پنج شنبه و جمعه می باشد.

در ضمن دوره ها بصورت آنلاین ( پخش زنده ) همزمان با دوره حضوری با همان قیمت حضوری  برگزار میگردد و مدرک بدون قید نمودن کلمه آنلاین صادر میشود.

موسسه آموزش عالی آزاد شرکت نوین پارسیان از سال 1383 به مدت 15 سال سابقه مشغول ارائه خدمات آموزشی است.

برای مشاهده  به بخش آئین نامه تخفیف در منوی آموزش مراجعه فرمائید.

انتقال یک دوره به دوره دیگر یا انتقال همان دوره به دوره بعدی قبل از شروع دوره ، حداقل می بایست یک هفته قبل از تاریخ برگزاری به صورت مکتوب به واحد آموزش اعلام گردد و صرفاً با پرداخت 10 درصد شهریه کل دوره امکان پذیر خواهد بود شروع دوره به منزله اتمام جلسه هماهنگی می باشد و تنها یک بار انتقال دوره امکان پذیر می باشد.