کامپیوتر

کامپیوتر نوین پارسیان

آموزش نقشی محوری در توانمندسازی افراد و تجهیز آنها به دانش و مهارت های لازم برای پیشرفت در دنیای به سرعت در حال تحول امروز دارد. در این عصر دیجیتال، جایی که فناوری در تمام جنبه‌های زندگی ما نفوذ می‌کند، بخش کامپیوتر در ره آوران نوین پارسیان به انتقال دانش در مورد پردازش کلمه و سایر مهارت‌های حیاتی برای آماده کردن دانش‌آموزان برای موفقیت آینده اختصاص دارد. با هدف تقویت سواد فن‌آوری و توانمندسازی افراد برای استفاده از قدرت رایانه‌ها، بخش کامپیوتر در ره آوران نوین پارسیان به عنوان چراغی برای آموزش و توانمندسازی است.

ترویج سواد دیجیتال

 در عصری که فناوری در همه جا حضور دارد، سواد دیجیتال به یک شایستگی اساسی تبدیل شده است. دپارتمان کامپیوتر در ره آوران نوین پارسیان تاکید زیادی بر پرورش سواد دیجیتال در بین دانش آموزان خود دارد. فراتر از پردازش کلمه، فراگیران در معرض طیف وسیعی از برنامه‌ها و برنامه‌های کامپیوتری قرار می‌گیرند، مفاهیمی مانند صفحات گسترده، ارائه‌ها، پایگاه‌های داده و تحقیقات اینترنتی را بررسی می‌کنند. این دپارتمان با ارائه دانش و راهنمایی عملی، دانش آموزان را با مهارت های لازم برای حرکت با اطمینان در چشم انداز دیجیتال مجهز می کند.

هدف دوره: توانمندسازی افراد برای موفقیت در آینده

 در نهایت، هدف اصلی دپارتمان کامپیوتر در موسسه آموزشی نوین پارسیان، توانمندسازی افراد با دانش و مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در دنیای دیجیتالی فزاینده است. این دپارتمان با انتقال توانایی‌های پردازش کلمه، ترویج سواد دیجیتال، ایجاد محیط‌های یادگیری پویا، و تقویت توسعه جامع، دانش‌آموزان را با اعتماد به نفس و شایستگی برای غلبه بر چالش‌ها و استفاده از فرصت‌ها مجهز می‌کند. فارغ‌التحصیلان این برنامه به‌عنوان افرادی کاملاً کامل ظاهر می‌شوند، مجهز به مشارکت‌های معنادار در حوزه‌های مختلف و تأثیر مثبت بر جامعه.

مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای  

همچنین دانشجویان پس از تکمیل کردن دوره و دادن آزمون نهایی مدرک قابل ترجمه و معتبر سازمان فنی و حرفه ای کل کشور را دریافت میکنند که اطلاعات بیشتر آن را میتوانید در این لینک مطالعه فرماییددوره ICDL
دوره word
دوره excel
دوره powerpoint


محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد