آموزش بین الملل

آموزش بین الملل - نوین پارسیان


مجموعه نوین پارسیان دوره های مختلفی آموزشی را با اعتبار و استاندارهای جهانی و همچنین با حضور اساتید مجرب در سطح بین اللمل برگزار میکند و در اتمام دوره ها بعد از برگزاری آزمون  گواهینامه هایی برای دانش پذیران خود از جمله گواهی معتبر GRS انگلستان را صادر میکند که قابل استعلام می باشد. 

بخشی از فعالیت ها و اهداف موسسه نوین پارسیان در آموزش های بین الملل

همکاری و عقد قرارداد با مجموعه های معتبر آموزشی 

اطلاع رسانی در زمینه رویدادهای معتبر جهانی مانند دوره های آموزشی، سمینارها، کارگاه های آموزشی، همایش ها، جشنواره ها و...

دعوت از متخصصین خارجی به ایران جهت برگزاری دوره های کوتاه مدت

صدور گواهینامه ها

مجموعه رهآوران نوین پارسیان به عنوان آموزشگاه پیشگام در آموزش های تخصصی در ایران طبق تفاهم نامه ای با دانشپذیران خدمات آموزشی اتوماسیون صنعتی را برگزار میکند و بعد از اتمام دوره ها مدرک دو زبانه به فارغ التحصیلان این دوره اعطا میکند. 

یکی دیگر از ماموریت این مجموعه برگزاری تورهای آموزشی و تفریحی با همکاری موسسات و آموزشگاه های بین المللی میباشد.


آموزش بین الملل - نوین پارسیان


رسالت مجموعه در زمینه آموزش بین الملل

این مجموعه سعی بر آن دارد آموزش های بین المللی را با اشتراک گذاری علمی و دانش در سطح بین الملل تسهیل کند. از طریق مشارکت بین دانشگاه‌ها، مؤسسات تحقیقاتی و دانشمندان کشورهای مختلف، دانشجویان و مربیان می‌توانند در پروژه‌های تحقیقاتی مشترک، کنفرانس‌ها و برنامه‌های تبادل مشارکت کنند. این همکاری نه تنها فعالیت های آکادمیک را غنی می کند، بلکه نوآوری، یادگیری بین رشته ای و پیشرفت دانش در مقیاس جهانی را نیز ترویج می کند.

آموزش بین الملل به عنوان یک جنبه حیاتی از دنیای به هم پیوسته ای ایجاد شده است که درک جهانی، تبادل فرهنگی و همکاری دانشگاهی را تقویت می کند. که شامل طیف گسترده ای از تجربیات آموزشی است که از مرزهای ملی فراتر می رود و افراد را قادر می سازد تا با دیدگاه ها، فرهنگ ها و ایده های متنوع درگیر شوند.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد