معرفی و ساختار


مرکز آموزش رهاوران علوم فنون نوین پارسیان، رسالت بزرگ خود را در سال 1386 با مدیریت آقای مهندس هدایت آرین پور به عنوان اولین مرکز طراحی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی فنی مهندسی و مدیریتی در استان البرز آغاز نموده است.

این مرکز در سال 1391 با هدف توسعه خدمات فنی مهندسی در سازمان ثبت اسناد رسمی کشور با  عنوان' اندیشه رفیع نوین پارسیان ' با شماره ثبت 436343 و شناسه ملی 10320858362 ثبت گردید و همچنین نام این مرکز در تاریخ 13 خرداد ماه 95 به رهاوران علوم و فنون نوین پارسیان تغییر یافت.

این مجموعه سعی بر آن داشته است که با گردآوری افراد خبره و متخصص از کارشناسان، متخصصان و مدیران در گرایش های مختلف فنی مهندسی و همچنین نیاز های آموزشی در سازمان ها و واحد های صنعتی استان البرز خدماتی را ارائه دهد که با استاندارد های داخلی و بین المللی همسانی داشته باشد و نیاز متقاضی در این زمینه اشباع شود و همچنین این مرکز با آموزش های لازم  جهت مدیریت برای موفقیت هر سازمانی موثر است.

مدیریت شامل تصمیم گیری در مورد نحوه تخصیص منابع، توسعه استراتژی ها برای دستیابی به اهداف و نظارت برپیشرفت مجموعه است؛ مدیریت خوب میتواند منجر به افزایش بهره وری، بهبود کیفیت، خدمات بهتر به مشتریان و افزایش سود شود. 

مرکز آموزش ره آوران علوم و فنون نوین پارسیان این افتخار را دارد که هم اکنون بیش از 50000 مهندس و مدیر در دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی و 1200 شرکت دولتی و خصوصی در صنایع مختلف مهندسی از خدمات این مرکز بهره مند شدند.

این مرکز در راستای غنی سازی نیاز متقاضیان عزیز همواره اقدام به ارائه خدماتی از انتشار کتب تخصصی و همچنین تولید نرم افزار های آموزشی در حوزه فعالیت های فنی مهندسی نموده است.

 دانشپذیران می توانند بعد از طی دوره های آموزشی به عنوان نیروی حرفه ای و خلاق وارد جامعه صنعتی کشور شوند و از آموخته های خود توسط این مرکز بهره کافی را ببرند. 

 
 


محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد