درباره ما

معرفی مرکز

 

مرکز آموزش رهاوران علوم و فنون نوین پارسیان،  رسالت خطير خود را در سال 1386 با مديريت آقاي  مهندس هدایت آرین پور به عنوان اولین مرکز طراحی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی فنی مهندسی و مدیریتی در استان البرز آغاز نمود. این مجموعه با گردآوری تیمی از کارشناسان، متخصصین و مدیران در گرایش های مختلف فنی مهندسی و مدیریت و همچنین انجام نیازسنجی های آموزشی در سازمان ها و واحدهای صنعتی استان و سایر متقاضیان آزاد، اقدام به تدوین تقویم آموزشی مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی جهت حرکت مرکز در مسیر ارائه خدمات آمورشی باکیفیت و قابل قبول نموده است. در سال 1391، این مرکز در سازمان ثبت اسناد رسمی کشور با عنوان ' اندیشه رفیع نوين پارسيان ' با شماره ثبت 436343 و شناسه ملی 10320858362 ثبت گرديد و در تاریخ 13 خردادماه 95 به 'رهاوران علوم و فنون نوین پارسیان' تغییر نام یافت.  رهاوران علوم و فنون نوین پارسیان به عنوان نهادي با تجربه افتخار دارد که در بخش خصوصي براي اولين بار شروع به طراحي و برگزاری دوره‌هاي آموزشي فني مهندسي و مديريتي نموده و توانسته با جذب اساتيد باتجربه، مرکز آموزشی موفقي در ارائه خدمات به مهندسين و مديران در شرکت‌هاي داخلي راه‌اندازي نمايد و هم اکنون با ایجاد امکانات مناسب و با اخذ مجوزهای رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت (مدیریت سیستم ها و بهبود کیفیت)، مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار، آموزش مرکزی وزارت نفت، نظام مهندسی کساورزی و منابع طبیعی و ... و ارائه گواهینامه معتبر مورد تایید از این سازمانها و وزارتخانه ها به دانشپذیران قدم در عرصه آموزش‌هاي آکادميک و کاربردی گذارده است. 

 

اين مرکز آموزش افتخار این را دارد که تا کنون بیش از 50000 مهندس و مدیر از دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی  و 1200 شرکت دولتی و خصوصی در صنایع مختلف مهندسی از خدمات این مرکز  بهرمند گشته اند. شایان ذکر است مرکز آموزشی بالاترین سطح آموزش های تخصصی و کاربردی را برای دانشپذیران خود فراهم می سازد، به طوری که دانش آموختگان پس از طی دوره های آموزشی به عنوان یک نیروی علمی با داشتن تجربه اجرایی ، انگیزه و اخلاق حرفه ای به جامعه صنعتی کشور وارد می شوند.

 

مرکر آموزشی علوم و فنون نوین پارسیان برای غنی سازی سطوح آموزشی ارائه شده به دانشپذیران همواره تحقیق و توسعه در ارتباط با شناسایی نیازهای آموزشی را موازی با بازخورد نیازهای صنایع ادامه می دهد و در جهت پاسخگوئی به نیاز سازمان ها، صنایع و واحدهای صنعتی اقدام به ارائه خدمات انتشار کتب تخصصی و تولید نرم افزارهای آموزشی در حوزه فعالیت های آموزشی خود نموده است.

 

با ما در ارتباط باشید

خیلی خوشحالیم که شما قصد دارید با ما در ارتباط باشید. برای تسهیل در ارتباط با ما، اطلاعات زیر را برایتان فراهم کرده‌ایم:

 

🏢 آدرس: میدان آزادگان ابتدای 45 متری کاج ساختمان البرز {بالاتر از بانک مسکن جنب مبل ویستا} طبقه اول واحد 6

 

 تلفن: 3-02632567441

 

 

ما به هر تماسی پاسخ خواهیم داد. لطفا شکیبا باشید، ممکن است نیاز به مدت زمانی کوتاه داشته باشیم تا به شما پاسخ دهیم.

 

در صورتی که سوالات متداولی دارید، در بخش پرسش‌های متداول قابلیت جستجو را دارید و ممکن است پاسخ سوالتان را در آنجا بیابید.

 

ما منتظر شما هستیم و مشتاق هستیم تا با شما در ارتباط باشیم. در صورت هرگونه نیاز یا درخواست، لطفا از اطلاعات فوق استفاده کنید. 

با تشکر از شما، نوین پارسیان

 


محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد