بیمه تضمین یادگیری

بیمه تضمین یادگیری

جهت بالا بردن سطح کیفی دوره های فنی، مهندسی و مدیریت، کلیه دانشجویان شرکت کننده در دوره های آموزشی مرکز نوین پارسیان پس از پایان دوره، جهت مرور و باز آموزی مباحث میتوانند در کلیه کلاس های دوره مذکور که در طول یکسال آینده برگزار می شود شرکت کرده و مشکلات فنی و تخصصی خود را با کمک استاتید مجرب مرکز برطرف نمایند. 

همچنین با پیشرفت روز افزون دنیای دیجیتال و اهمیت گسترش تکنولوژی موجب شده است که علم نرم افزاری روز به روز نیاز به آبدیت شدن داشته باشد به همین دلیل برآن شدیم مهارت ها و نرم افزار هایی ک دانش آموختگان در نوین پارسیان به پایان رسانده اند بعد از گذشت زمان میتوانند برای به روز رسانی اطلاعات خود در همان زمینه ایی که در موسسه آموخته اند مراجعه کنند و دوره های جدید دپارتمان و یا نرم افزار مربوطه را به صورت رایگان آموزش ببینند؛ این مجموعه تضمین میکند فارغ التحصیلان خود را بعد از اتمام دوره ها پشتیبانی و حمایت میکند.

اساتید نوین پارسیان از مدرسین و مهندسین با تجربه صنعت و دانشگاه می باشند که از مهترین ویژگی های آن ها تحصیلات آکادمیک، تجربیات صنعتی، روابط عمومی بالا، توجه به دانسته های دانشجویان، استفاده از روش های منحصر به فرد در تدریس و ایجاد محیط صمیمی و پویا در کلاس می باشد. 

  سرعت در انتقال مهارت، تخصص مجموعه ما میباشد؛ این مرکز تا کنون سعی داشته است تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن ارائه دهد. کسب مهارت در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت چندین روز متوالی در هفته توام با حفظ کیفیت از ویژگی دوره های موسسه میباشد پس وقت شما برای ما طلاست و ما برای شما ارزش بسیاری قائلیم. 

هدف نهایی تیم نوین پارسیان رضایت دانشجویان، فارغ التحصیلان این مجموعه است که با خیال راحت وارد بازار کار شوند و نگران پشتیبانی نباشند آموزش و تکریم دانشپذیران در درجه اول الویت مجموعه بوده است.محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد