معرفی به بازار کار


معرفی به بازار کار 

 مرکز آموزشی نوین پارسیان با ایجاد یک پایگاه کاریابی و با در نظر گرفتن شرایط کارفرمایان و کار جویان فرصت های شغلی مناسب را برای متقاضیان مشاغل در حوزه های مختلف فراهم می آورد و زمینه برای شناخت کار فرمایان نسبت به کارجویان مهیا می سازد. 


سالانه دانشجویان زیادی بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه های مختلف کشور جایگاه حقیقی خود را در جامعه و بازار کار پیدا نمیکنند و از هزینه ها و اتلاف وقتی که برای درس خواندن کرده اند نا امید و دلسرد میشوند که البته ورود به بازار کار خود مستلزم رعایت قوانین خاصی است که در اینجا به این موضوع نمیپردازیم این مجموعه سعی کرده است دانشپذیران عزیز خود را به بازار کار معرفی کند.

این مرکز با شناخت تخصصی و درست و ارتباط با سازمان ها و شرکت های مرتبط با  مهارت های دانش آموختگان و دانشجویان شرایط لازم را فراهم نموده تا آنها در مراکز مربوطه مشغول به کار شوند. 

فارغ التحصیلان و دانشجویان این موسسه آموزشی بعد از کسب مهارت های لازم و گذراندن دوره های مختلف با توجه به میزان استعداد و علاقمندی فرد به بازار کار و سازمان ها و شرکت های مختلف معرفی میشود. 

تمامی دوره هایی که در موسسه نوین پارسیان تدریس می شود نه تنها دانش آموخته به بازار کار معرفی میشود بلکه در همین موسسه هم برای بعضی از مهارت ها  امکان مشغول شدن به کار وجود دارد. با توجه به عصر تکنولوژی و یادگیری مهارت های نرم افزاری در بیش از 99درصد مواقع کسانی که مهارت های نرم افزاری کسب نموده اند از فضای کسب و کار بهره مند میشوند. محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد