سخن مدیر عامل

 سخن مدیر عامل 

شرکت نوین پارسیان با یاری خداوند مهربان در راستای رسالت و چشم اندازی که دارد با تکیه بر دانش متخصصان، مشتری مداری و تفکر و تعهد را سر لوحه کار خود قرار داده است تا با رشد و پیشرفت دانش و تجربه بیش از یک دهه فعالیت و با ایجاد محیطی آرام و مشارکت پذیر در درون سازمان جهت رضایت دانش پذیران و توسعه ی کسب و کار گام مهمی بردارد. 

سعی کرده ایم در این مجموعه قدم به قدم کنار دانشپذیران عزیزمان باشیم و سلامت درون سازمانی را به همراه داشته باشیم و از پشتیبانی و حمایت قابل اعتماد آن ها که با ارزشترین هستن دریغ نکنیم.

ما در مجموعه آموزشی نوین پارسیان کنار دانش پذیران عزیزمان خواهیم بود تا بعد از مهارت آموزی وارد بازار های کسب و کار شوند و از به روزسانی هر مهارتی که کسب کرده اند میتوانند به صورت رایگان جهت آبدیت مهارت خود در همان دوره شرکت کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

استراتژی های توسعه محور موجب شد تا در زمان کم مسیر های طولانی را طی کنیم و با طراحی چارت سازمانی و گرفتن مجوزهای قانونی از سازمان های معتبر دولتی در مسیر موفقیت گام برداریم.

هلدینگ ره آوران علوم و فنون نوین پارسیان با فراهم سازی بستر مناسب برای ظهور خلاقیت های جدید دانش و مدیریت به عنوان یکی از بزگترین شرکت های آموزش محور، شناخته شده است؛ رضایت مدیران ارشد و دانشپذیران عزیز رمز موفقیت ما در حال حاضر است چرا که پیشرفت در کنار یکدیگر ارزش های بیشتری را خلق خواهد کرد. 

تلاش بی وقفه برای ایجاد انگیزه و رفاه کادر علمی و پژوهشی و دستیابی به توانمندی های مالی مناسب برای توسعه فعالیت ها در تشکل های بنیان گذار، ایجاد روابط صادقانه با کلیه ذینفعان، استفاده از استادان فرهیخته و دارای علم و تجربه در صنایع و همچنین توجه به مسایل اجتماعی از اهداف مجموعه بوده است. 


 محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد