آموزش کارکنان دولت

آموزش کارکنان دولت - نوین پارسیان

مرکز آموزشی نوین پارسیان با پیشینه بیش از یک دهه فعالیت در نظام آموزشی کشور؛ این افتخار را دارد نقش کلیدی در ارتقاء و پیشرفت مهارت آموزی کارکنان دولت داشته باشد. برای مدیران، کارشناسان و همچنین کارمندان دولت در جهت تولید و ارائه دانش در مجموعه نظام اداری و اداره امور دوره هایی را در دپارتمان های آموزشی مختلف برگزار میکند.

ارائه آموزش های برون سازمانی که شامل کارکنان دولت، دستگاه هایی اجرایی، شورای فنی استان، سازمان مدیریت و دانشگاه خوارزمی میباشد. مجموعه پارسیان میکوشد دوره هایی را به مسئولین آموزشی سازمان ها و صنایع دولتی و خصوصی از طریق تبلیغات برون سازمانی مرکز از جمله وبسایت، بازاریابی تلفنی، ایمیل مارکتینگ، ارسال فکس، پیامک انبوه، شبکه های مجازی، بیلبورد های تبلیغاتی، تراکت و بروشور و غیره با دوره های آموزشی این دپارتمان آشنا شده و بعد از تماس با مرکز و با پرداخت هزینه ها در آخر دوره در کلاس ها شرکت نمایند.آموزش کارکنان دولت - نوین پارسیان

مزیت های آموزش برای کارکنان دولت :

صرفه جویی در هزینه ایاب و ذهاب، اسکان و هتلینگ، حق ماموریت و غیره ناشی از اعزام کارکنان به تهران 

دسترسی سریع و آسان به پرسنل سازمان در مواقع ضروری

ایجاد مزیت های با صرفه اقتصادی، کاهش هزینه ها در دوره های آموزشی به دلیل اعزام مدرس به محل آن سازمان برای اجرای دوره 

ایجاد بهره وری بالا در حین آموزش 

طراحی و برگزاری دوره آموزشی اختصاصی مبتنی بر نیاز یک سازمان 

اسفاده از مدرس در نقش مشاور از طریق بازدید میدانی از شرایط واقعی مسائل و مشکلات سازمان و همچنین ارائه راهکار جهت بهبود و افزایش اثر بخشی کیفیت آموزش از طریق طرح مثال های واقعی موردی برای فراگیران 

گسترش عناوین دوره های آموزشی در هر یک از دپارتمان های آموزشی مرکز مثلا در رشته نفت یا صنایع بیش از 500 عنوان دوره آموزشی تعریف شده است که همه آنها در تقویم آموزشی یک سازمان نمی گنجد ولی در واحد برون سازمانی آمادگی ارائه خدمات برای همه عناوین و اساتید مجرب وجود دارد.

مرکز آمادگی ارائه خدمات آموزشی درکلیه حوزه های عمومی، اداری و مالی، فنی و مهندسی، مدیریتی ، کشاورزی و منابع طبیعی، ایمنی و بهداشت کار فعال میباشد.  


محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد