چرا مرکز آموزش های تخصصی و کاربردی علوم و فنون نوین پارسیان؟

اخبار مرکز


نظرات فارغ التحصیلان مرکز

رضا احمدی

فضای کلاس دکتر صدیقیان و وجدانی که در امر تدریس دارند بی‌نظیر است و واقعاً اگر همه‌ی ما اینگونه بودیم پیشرفت‌های چشمگیری داشتیم. من از نظر سطح دانش دوره را می‌پسندم. نکته‌ی اصلی و مهم دیگر از نظر من این است که خروجی این دوره به اندازه‌ی دو ترم دانشگاه است و می‌توان از آن مقاله استخراج کرد.

مشاهده ویدئو
فرزاد اسماعیلی

 در آینده‌ای نزدیک فرآیندی را پیاده‌سازی خواهیم کرد تا شرکت‌کنندگان ویدیو را در اختیار داشته و برای بازبینی مجدد آن نیازی به صرف حجم اینترنت نداشته باشند. با پیگیری‌هایی که داشتیم متوجه شدیم که تمام اپراتورهای اینترنتی در کشور درگیر این موضوع هستند و طی هفته‌ی آینده، این مسئله هم حل خواهد شد.

مشاهده ویدئو

سوالات متداول

 • 1- نحوه برگزاري دوره (ثبت نام، ارائه محتوا، کلاس ها، تکاليف و آزمون ها) چگونه است؟

   فراگيران با تخصيص نام کاربري و کلمه عبور منحصر به فرد با ورود به سيستم مديريت يادگيري (LMS) از محتواي آموزشي استفاده و در کلاس هاي برخط و جلسات مباحثه شرکت مي نمايند.

 • 2- براي شرکت در اين دوره ها، افراد به چه امکانات سخت افزاري نياز دارند؟

  يک دستگاه رايانه، دسترسي به اينترنت  پر سرعت ، وبکم و هدست .


 • 3- اعتبار مدرک تحصيلي ارائه شده به چه ميزان است؟

  به فارغ التحصيلان اين دوره ها مدرک معتبر از مرکز آموزشهای تخصصی دانشگاه شهيد بهشتي، سازمان فنی و حرفه ای کشور و آکادمی GRS انگلستان ارائه مي شود؛ با اين مدرک مي توانند در آزمون های بین المللی شرکت نمایید.

 • 4- آيا افرادي که ساکن تهران نيستند هم مي توانند در اين دوره ها شرکت نمايند؟

  ازنظر محل حضور محدوديتي وجود ندارد. اما لازم است فراگيران ساکن غير از تهران اولاً دسترسي خوبي به اينترنت داشته باشند و ثانياً در پايان هر ترم براي شرکت در امتحانات در تهران حضور يابند. مرکز امکان در اختيار گذاشتن خوابگاه را به دانشپذیران را دارد.

 • 5- چنانچه دانش‌پذیر در حين آموزش انصراف دهد، آيا شهريه (هاي) پرداخت شده عودت داده خواهد شد؟

  خیر

 • 6- کلاس ها در چه مکانی برگزار می شود؟

  تمامی کلاس ها در ساختمان آموزش مرکز به نشانی عظیمیه میدان آزادگان بلوار بسیج  (45 متری کاج) برگزار می شوند. اطلاعات هر دوره شامل لوکیشن، آدرس و شماره کلاس، یک روز قبل از شروع دوره از طریق پیامک به شرکت کنندگان اطلاع رسانی می شود.

همکاری با ما

شما میتوانید در بخش های مطرح شده با ما همکاری کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد